Sukces Oli

12 czerwca 2018r. w Gródku nad Dunajcem odbył się VIII Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem Starosty Nowosądeckiego oraz Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Konkurs był adresowany do uczniów klas IV-VI (kategoria I) oraz klas VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum (kategoria II). W konkursie brali udział uczniowie z 4 gmin: Łososina Dolna, Korzenna, Chełmiec i Gródek nad Dunajcem. Szkołę Podstawową w Wojnarowej reprezentowała uczennica klasy VII – Aleksandra Oleksyk, która zdobyła I miejsce pokonując uczniów z 17 szkół. Jest to już kolejna wygrana Oli. Sukces tym większy, że uczennica pokonała nawet gimnazjalistów! Do konkursu przygotowała ją nauczycielka języka angielskiego Kinga Miczołek.