DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

15 lutego zaproszenie do naszej szkoły przyjęli wyjątkowi goście, Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. Ciesząc się z ich obecności, wspólnie obchodziliśmy ich święto. Życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom składali: Pan Leszek Skowron, Wójt Gminy Korzenna, Pan Krzysztof Ogorzałek, Zastępca Wójta Gminy Korzenna, Pan Andrzej Łukasik – Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Korzenna. Wśród gości byli również Pan Stanisław Grygiel, Radny do Rady Gminy Korzenna, Pan Jarosław Mika, Sołtys Wsi Wojnarowa oraz Pan Stanisław Klimek, Prezes OSP Wojnarowa.

Z tej szczególnej okazji, nieco spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia pogody ducha, spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia oraz wielu okazji do tego, aby Babcie i Dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej w Wojnarowej mogli cieszyć się szczęśliwym  życiem złożyła dyrektor Aneta Krasińska-Sikoń. Podziękowała również za dobro i troskę, których doświadczamy na co dzień, bo Dziadkowie to skarb w życiu każdego dziecka. Dziadkowie to wyjątkowy autorytet, który sprawia, że są oni często bohaterami dzieciństwa. Dzięki Dziadkom nasze dzieci rozumieją, że kolejne pokolenia potrzebują siebie nawzajem. Wsparcie, które Babcie i Dziadkowie niosą rodzicom to także nieoceniony wkład nie tylko w wychowanie dzieci, ale i pomoc, bez której byłoby bardzo trudno.

Uczniowie klas 0, 2 i 3 oraz 1 wraz ze swoimi wychowawczyniami: panią Anną Mikulską, Anną Tarasek, Anną Kubiak i Marią Purgal przygotowali dla wszystkich gości prezent – program artystyczny, który był muzyczną historią dzieciństwa, dorastania, zakochania i wielkiej miłości Babci i Dziadka.

Akompaniował jej Franciszek Gruca.

Comments are closed.