Ślubowanie

14 października to wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów naszej szkoły. Składając uroczyste ślubowanie dołączyli oni do grona uczniów. Potwierdzeniem dużego kroku zrobionego w kierunku zdobywania wiedzy były też legitymacje szkolne, które wręczył pierwszoklasistom Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron. Zanim jednak zostali przyjęci do grona uczniów udowodnili, że na to zasługują pięknie przygotowanym programem artystycznym, nad którym pracowali wspólnie z wychowawczynią panią Marią Purgal. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do złożenia życzeń i podziękowań nauczycielom, których codzienna praca jest wymagająca, ale też niezwykle satysfakcjonująca. Dyrektor Szkoły Aneta Krasińska-Sikoń przyznała nagrody dla nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, którzy w wyjątkowy sposób przyczyniali się w ostatnim roku do rozwoju szkoły, którzy kształtowali jej pozytywny wizerunek.