ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Pasowanie na ucznia to wyjątkowa chwilą w życiu każdego dziecka. Dziś do grona społeczności Szkoły Podstawowej w Wojnarowej wstąpiło dwunastu pierwszoklasistów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie.

Zanim to jednak nastąpiło zaprezentowali się w pięknej akademii, udowadniając tym samym, że zasługują na miano ucznia. Dziękuję serdecznie Pani Annie Mikulskiej za przygotowanie swoich wychowanków, dziękuję Panu Leszkowi Skowronowi – Wójtowi Gminy Korzenna, Panu Stanisławowi Gryglowi – Radnemu do Rady Gminy Korzenna oraz Rodzicom, którzy uświetnili swą obecnością tę uroczystość.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, za zaangażowanie i wkład w pracę na rzecz dzieci oraz rozwój szkoły docenieni zostali nauczyciele i pracownicy szkoły. Nowym uczniom naszej szkoły, ale i wszystkim pozostałym, życzę, aby szkoła była miejscem poznawania świata, aby była bezpieczną oazą, gdzie mogą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Wszystkim nauczycielom życzę wytrwałości i przeświadczenia, że praca nauczyciela jest dla nich pasją, Aneta Krasińska-Sikoń – Dyrektor Szkoły.