Marzenia się spełniają!

Marzenia się spełniają!

20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W tym dniu przypada bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ustanowiony przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły od nadmuchania kolorowych baloników i rysowania swoich marzeń. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w ciekawych konkursach. Nie zabrakło również życzeń. Oprócz nauczycieli, złożyła je także Pani Aneta Krasińska – Sikoń dyrektor Szkoły Podstawowej w Wojnarowej, wręczając każdemu dziecku medal „Super Przedszkolaka” i słodką niespodziankę. Rodzice przygotowali dla dzieci smaczne przekąski. Na zakończenie przedszkolaki wypuściły w powietrze baloniki, by ich życzenia się spełniły.

To był niezwykły dzień, który sprawił najmłodszym dzieciom naszej szkoły wiele radości.

Comments are closed.