Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty

1 września w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pożegnano tym samym radosny czas wakacji, czas odpoczynku i przysłowiowego ładowania baterii przed nowymi wyzwaniami.

Ale 1 września to także rocznica wybuchu II wojny światowej, w której poległo wiele tysięcy naszych rodaków. Entuzjazm nowego rozdziału w życiu każdego z uczniów, ale i hołd walczącym o wolność bohaterom podkreślili uczniowie oddziału przedszkolnego oraz ósmoklasiści, którzy pod kierunkiem pani Kingi Miczołek i pani Zuzanny Jamróz przygotowali program artystyczny. Serdecznie im dziękujemy.

Początek września przyniósł w naszej szkole zmiany. Swą pracę na stanowisku Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wojnarowej rozpoczęła pani Aneta Krasińska-Sikoń, zastępując tym samym panią Annę Mikulską. Do grona pedagogicznego dołączyły też: pani Agata Ligęza-Chyc, która będzie uczyła języka polskiego oraz pani Sabina Witek, która będzie uczyła języka niemieckiego.

W tym wyjątkowym dniu, życzymy wszystkim uczniom zapału do pracy, zaangażowania oraz sukcesów na miarę swoich możliwości. Nauczycielom życzymy wytrwałości, kreatywności, cierpliwości i niebanalnych pomysłów. Wszystkich rodziców zapraszamy serdecznie do włączenia się w działalność szkoły, żywimy nadzieję, że ta współpraca będzie układała się owocnie. Do zobaczenia w naszej szkole!

Comments are closed.