Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w formie stacjonarnej. Wracamy do szkoły!!!

Msza Św.  inaugurująca nowy rok szkolny 2020/2021 odbędzie się  dnia 31 sierpnia 2020 r. o godz. 8:00/ poniedziałek/.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, rozpoczęcie odbędzie się w odmiennej formie od dotychczasowej. Klasy spotkają się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych  dniach i godzinach w salach lekcyjnych.

31 sierpnia  2020r. po mszy św. –godz.9.00-zapraszamy  dzieci z oddziału przedszkolnego  wraz z rodzicami  na spotkanie z  dyrektorem i wychowawcą, które odbędzie się na sali gimnastycznej / ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o obecność tylko jednego rodzica/

1 września 2020 r. zapraszamy Uczniów na spotkania z Wychowawcami, które odbędą się według  harmonogramu:

– godz.8.00- spotkanie uczniów klas VII, VIII / sale lekcyjne/

-godz.9.00- spotkanie uczniów klas VI, IV  /sale lekcyjne/

– godz.10.00 –spotkanie uczniów klas 1-3 z dyrektorem i wychowawcami/ ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o obecność  tylko jednego rodzica/ sala gimnastyczna/

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa, dbania o zdrowie swoje i innych – dezynfekujemy ręce, zakładamy maseczkę, zachowujemy dystans społeczny!