Rodzicie i uczniowie w Zakopanem

8 października odbyła się wycieczka do Zakopanego. Jej organizatorem była Pani mgr Anna Tarasek. Oprócz dzieci, udział wzięli też ich rodzice. Program był dość napięty, ale udało się go zrealizować. Najważniejsze, że pogoda dopisała, zachwycaliśmy się zimowo – jesiennymi widokami na Tatry.  Najpierw był wyjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę, tam spacer grzbietem z widokami aż do Polany Szymoszkowej, potem po zjeździe w dół chwila wolnego na zakup pamiątek. Potem obowiązkowy punkt czyli spacer słynnym deptakiem – Krupówki. Następnie udaliśmy się do pięknego sanktuarium na Krzeptówkach. Na koniec kolejny znany punkt – skocznia Wielka Krokiew. I jeszcze wizyta w pewnej jadłodajni. Wszyscy zdrowi i zadowoleni wrócili do domu.