Browsed by
Dzień: 6 stycznia 2020

Szkolne Koło Wolontariatu „Silni Sercem”

20 listopada oficjalnie rozpoczęło swą działalność Szkolne Koło Wolontariatu „Silni sercem”. Na początku roku szkolnego usankcjonowała swą działalność organizacja skupiająca empatycznych i chętnych do pomocy uczniów. Logo i nazwa SKW została wyłoniony w ramach konkursu. Jego zwycięzcą został Tomasz Kantor z klasy 8. Pod opieką wychowawczyni klasy 8, Anety Krasińskiej-Sikoń SKW przeprowadziło pierwsze swoje akcje: zbiórkę plastikowych nakrętek oraz zużytych baterii. Koło przystąpiło także do akcji „Góra grosza”. Wszystkim uczniom zaangażowanym w działalność koła serdecznie dziękujemy.

Jesień z Piosenką i Poezją

20 listopada 2019r. w Domu Kultury w Wojnarowej odbył się konkurs „Jesień z piosenką i poezją”🍁🎭🎶 Zwycięzcy: Emilia Żuchowicz- III miejsce, kategoria: przedszkole Wiktor Żuchowicz- I miejsce, kategoria: I-III Julia Sus – II miejsce, kategoria IV-VI Weronika Kasprzyk – wyróżnienie, kategoria IV-VI Śpiew🎶 Barbara Jamróz i Wojciech Łatka – wyróżnienie,kategoria I-III Wojciech Jamróz – I miejsce, kategoria IV-VI Dominika Sus i Szymon Forczek – wyróżnienie, kategoria IV-VI Serdecznie gratulujemy!!!