Browsed by
Miesiąc: Czerwiec 2018

Sukces Oli

Sukces Oli

12 czerwca 2018r. w Gródku nad Dunajcem odbył się VIII Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem Starosty Nowosądeckiego oraz Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Konkurs był adresowany do uczniów klas IV-VI (kategoria I) oraz klas VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum (kategoria II). W konkursie brali udział uczniowie z 4 gmin: Łososina Dolna, Korzenna, Chełmiec i Gródek nad Dunajcem. Szkołę Podstawową w Wojnarowej reprezentowała uczennica klasy VII – Aleksandra Oleksyk, która zdobyła I miejsce pokonując uczniów z 17…

Read More Read More

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

29 maja uczniowie klas IV-VII wraz z wychowawcami pojechali na wycieczkę do Krakowa. Atrakcji nie brakowało! Wycieczka rozpoczęła się od godzinnego rejsu statkiem po Wiśle. Następnie uczniowie udali się na Wawel, gdzie zwiedzili Skarbiec Królewski i Zbrojownię. Kolejnym etapem wycieczki był Kościół Mariacki oraz Muzeum Narodowe w Sukiennicach.

Uroczysty Dzień Matki

Uroczysty Dzień Matki

28 maja w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Matki.Oddział przedszkolny przygotował z tej okazji występ dla zaproszonych Mam a uczniowie klas I-VII zaśpiewali piosenki. Uczniowie złożyli wszystkim Mamom życzenia oraz wręczyli upominki.