Browsed by
Kategoria: Strona główna

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W czwartek w Szkole Podstawowej w Wojnarowej o godz. 14.00 będziemy przeżywać uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Organizatorzy serdecznie zapraszają babcie i dziadków na to spotkanie.  

Małopolska w zdrowej atmosferze

Małopolska w zdrowej atmosferze

Oddział Przedszkolny został wyposażony przez Marszałka Województwa Małopolskiego w oczyszczacz powietrza. Wychowankowie w ramach realizacji projektu uczestniczyli w cyklu zajęć edukacyjnych: Dbajmy o lasy Segregujmy śmieci Ekologiczny dom Przyjaciel przyrody Ziemia – wyspa zielona Dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem wykonały plakaty dotyczące „Ochrony atmosfery.” Podsumowaniem był montaż słowno-muzyczny „Oddychajmy czystym powietrzem na co dzień”, zaprezentowany rodzicom i społeczności uczniowskiej szkoły oraz konkurs z wiedzy ekologicznej.

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.