Browsed by
Kategoria: Uncategorized

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Nowe boisko

Nowe boisko

http://www.korzenna.pl/wydarzenia/nowe-boisko-w-wojnarowej-zdjecia Galeria zdjęć http://www.korzenna.pl/galeria-2013/otwarcie-boiska-w-wojnarowej

Sukces Oli

Sukces Oli

12 czerwca 2018r. w Gródku nad Dunajcem odbył się VIII Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod patronatem Starosty Nowosądeckiego oraz Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Konkurs był adresowany do uczniów klas IV-VI (kategoria I) oraz klas VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum (kategoria II). W konkursie brali udział uczniowie z 4 gmin: Łososina Dolna, Korzenna, Chełmiec i Gródek nad Dunajcem. Szkołę Podstawową w Wojnarowej reprezentowała uczennica klasy VII – Aleksandra Oleksyk, która zdobyła I miejsce pokonując uczniów z 17…

Read More Read More

XV Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

XV Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

22 maja 2018r.  uczniowie naszej szkoły: Wiktor Żuchowicz, Wiktoria Wolska, Julia Sus i Jakub Nika wzięli udział w XV Międzyszkolnym Konkursie Poezji Patriotycznej w Miłkowej. Oto wyniki: I miejsce – Julia Sus (kategoria: kl. IV-V) II miejsce – Wiktor Żuchowicz (kategoria: przedszkole) Wyróżnienie – Wiktoria Wolska Gratulacje!

Powiatowe zawody chłopców w siatkówkę

Powiatowe zawody chłopców w siatkówkę

9 kwietnia 2018r. w Piwnicznej-Zdrój  odbyły się powiatowe zawody chłopców w siatkówkę. Naszej triumfujacej drużynie nie udało się wygrać tych zawodów, mimo tego zaprezentowali się znakomicie i zajęli 2 miejsce na 164 szkoły. Gratulujemy chłopaki i życzymy dalszych sukcesów!